Latvijas čempionātu uzvarētāji
Eco sekcija
Mini Eco-Standart
2017 - Maksims Suvorovs (Annas 2)
2016 - Daiva Simona Bloma (RJTC)
2015 - Anastasija Moisejenko (Liepājas Elektrons)
2014 - Anna Moisejenko (Liepājas Elektrons)
2013 - Edgars Varanovskis (Liepājas Elektrons)
Mini Eco-Expert jun.
2019 - Maksims Suvorovs (Annas 2)
2018 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2017 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2016 - Olivers Rugājs (BJC Kurzeme)
2015 - Kristiāns Bricis (Babite Team)
2014 - Edgars Korsaks-Mills (Babite Team)
2013 - Emīls Korsaks-Mills (Babite Team)
Mini Eco-Expert sen.
2019 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2018 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2017 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2016 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2015 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2014 - Edgars Ozols (BJC Kurzeme)
2013 - Krists Rullis (RC Valmiera)
Eco-Expert jun.
2019 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2016 - Emīls Korsaks-Mills (Babite Team)
2015 - Emīls Korsaks-Mills (Babite Team)
2014 - Edgars Korsaks-Mills (Babite Team)
2013 - Edgars Korsaks-Mills (Babite Team)
Eco-Expert sen.
2019 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2018 - Ilmārs Lasis (BJC Kurzeme)
2017 - Zigurds Millers (RJTC)
2016 - Jānis Orlovskis (Autopilots RC)
2015 - Jānis Orlovskis (Autopilots RC)
2014 - Uldis Korsaks-Mills (Babite Team)
2013 - Uldis Korsaks-Mills (Babite Team)
FSR sekcija
FSR Endurance 3,5cc jun.
2019 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2018 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2017 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2016 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
2015 - Artūrs Teteris (RC Valmiera)
FSR Endurance 3,5cc sen.
2019 - Jānis Grīnbergs (RC Valmiera)
2018 - Vasīlijs Ribņikovs (Daugavpils KKC)
2017 - Jānis Grīnbergs (RC Valmiera)
2016 - Jānis Grīnbergs (RC Valmiera)
2015 - Aleksandrs Anaņjevs (RC Valmiera)
2014 - Krists Rullis (RC Valmiera)
2013 - Jānis Grīnbergs (RC Valmiera)
FSR Endurance 7,5cc sen.
2019 - Ēriks Ešenvalds (Daugavpils KKC)
2018 - Ēriks Ešenvalds (Daugavpils KKC)
2017 - Kristaps Grīnbergs (RC Valmiera)
2016 - Gints Teteris (RC Valmiera)
2015 - Kristaps Grīnbergs (RC Valmiera)
2014 - Gints Teteris (RC Valmiera)
2013 - Gints Teteris (RC Valmiera)
FSR Endurance 15cc sen.
2019 - Juris Ābols (Babite Team)
2018 - Krists Rullis (RC Valmiera)
2017 - Andrejs Gorjajevs (KKC Daugavpils)
2016 - Andrejs Gorjajevs (KKC Daugavpils)
2015 - Aleksandrs Baševs (AVRORA)
2014 - Aleksandrs Baševs (AVRORA)
2013 - Krists Rullis (RC Valmiera)
FSR Endurance 27cc sen.
2019 - Boris Bergmanis (RJTC)
2018 - Egīls Janisels (RC Valmiera)
2017 - Egīls Janisels (RC Valmiera)
2016 - Raimonds Golacis (RC Valmiera)
2015 - Edgars Korsaks-Mills (Babite Team)
2014 - Uldis Korsaks-Mills (Babite Team)
2013 - Uldis Korsaks-Mills (Babite Team)
FSR Endurance 35cc sen.
2019 - Verners Rugājs (BJC Kurzeme)
2018 - Egīls Janisels (RC Valmiera)
2017 - Raimonds Golacis (RC Valmiera)
2016 - Uldis Korsaks-Mills (Babite Team)
2015 - Raimonds Golacis (RC Valmiera)
2014 - Juris Ābols (Babite Team)
2013 - Juris Ābols (Babite Team)